Emsella (liečba úniku moču)

Prelomová liečba inkontinencie

BTL EMSELLATM využíva technológiu vysokovýkonného zameraného elektromagnetického poľa (HIFEM) na stimuláciu hlbokých svalov panvového dna a obnovenie neuromuskulárnej kontroly.
Kľúčom k účinnosti je zameranie elektromagnetickej energie, hĺbka prieniku a stimulácia celého panvového dna.

objednať termín

Čo je to BTL EMSELLA?


Masážna technika TR-Therapy

BTL EMSELLA využíva technológiu vysokovýkonného zameraného elektromagnetického poľa (HIFEM) na stimuláciu hlbokých svalov panvového dna a obnovenie neuromuskulárnej kontroly.

Kľúčom k účinnosti je zameranie elektromagnetickej energie, hĺbka prieniku a stimulácia celého svalstva panvového dna.

TerapiaTechnika pasívneho pohybu TR-Therapy

Počas jedinej terapie BTL EMSELLATM dochádza k tisícom supramaximálnych kontrakcií svalov panvového dna, čo je extrémne dôležité v reedukáciu svalov u inkontinentných pacientov.

Povedzte „áno“ EMSELLA a „nie“ ikontinecii


Masážna technika TR-Therapy


  • 95% miera spokojnosti
  • 75% zníženie počtu hygienických pomôcok
  • Pôsobí na celé panvové dno
  • Terapia prebieha v bežnom oblečení


Často kladené otázky

Kto je vhodným kandidátom pre BTL EMSELLATM?

BTL EMSELLATM je skvelou voľbou pre ženy akéhokoľvek veku, ktoré hľadajú riešenie problému s únikom moču a chcú zlepšiť kvalitu svojho života.

Ako dlhé je ošetrenie a koľko ich je treba?

Váš lekár s Vami určí optimálny plán terapie. Štandartné ošetrenie trvá 30 minút a väčšinou je nutné absolvovať 6 ošetrení 2x týždenne.

Aký je pocit pri ošetrení? Je bolestivé?

Počas ošetrenia budete pociťovať jemné brnenie a kontrakcie svalov panvového dna. Môžete sa ihneď vrátiť k bežným denným činnostiam.

Ako rýchlo sa dostavia výsledky?

Zlepšenie môžete pozorovať aj po jedinom ošetrení. Výsledky sa typicky zlepšujú ešte v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov.

Skúsenosti pacientiek


Pacientky vo videu hovoria o problémoch s inkotninenciou, ktoré im veľmi obmedzovali bežný život. Klasické metódy a lieky nezaberali, a preto sa rozhodli vyskúšať BTL EmsellaTM. Po niekoľkých terapiách pocítili zmenu a mohli začať "normálne" fungovať. Pacientky sa zhodujú, že terapia je príjemná, a navyše sa pred ňou nemusia vyzliekať a prebieha v bežnom oblečení. Pozrite sa na video.