TR therapy

Selektívna rádiofrekvenčná terapia prináša novú koncepciu, ktorá umožňuje efektívnu kombináciu jedinečných schopností terapeuta s fyzikálnou modalitou. Účinok liečby sa prostredníctvom tohto súčasného pôsobenia výrazne zlepší a terapia prináša okamžité a dlhodobé výsledky.

objednať termín   cenník   viac info

Masážna technika TR-Therapy

Masážna technika TR-Therapy
Selektívna rádiofrekvenčná terapia v kombinácii s technikami mäkkého tkaniva zvyšuje terapeutický účinok, zvyšuje prietok krvi, ktorá do liečeného tkaniva prináša väčšie množstvo živín, kyslíku a obranných látok. Táto kombinácia, ktorá sa používa pri reflexívnej svalovej hypertónii, vedie k rýchlejšiemu a jednoduchšiemu odstráneniu problému.

Technika pasívneho pohybu TR-Therapy

Technika pasívneho pohybu TR-Therapy Selektívna rádiofrekvenčná terapia pomáha zmierňovať svalový hypertonus, ktorý bráni znovuobnoveniu plného kĺbového pohybu. Použitím selektívnej rádiofrekvenčnej terapie v kombinácii s pasívnym preťažovaním skrátených štruktúr vedie napríklad k úľave a okamžitému rozšíreniu rozsahu pohybu v danom úseku.


Technika svalovej aktivácie TR-Therapy

Masážna technika TR-Therapy Kombinácia selektívnej rádiofrekvenčnej terapie a izometrickej alebo izotonickej svalovej kontrakcie koncentruje hypertermiu do stiahnutých svalov. Dodávaná rádiofrekvenčná energia vlákna uvoľňuje a vedie k ich opätovnému začleneniu do svalovej súhry.


Najčastejšie aplikácie - videá

Syndróm zmrznutého ramena

Spúšťacie body v prednom stehennom svale

Epikondylitída

Deformácia členkového kĺbu

Gonalgia

Syndróm karpálneho tunelu

Bolesť bedrovej chrbtice

Regenerácia lýtkového svalu

Spúšťacie body v oblasti krčnej chrbtice